Pikiel

O nas

O nas

Nasz zakład kamieniarski ma już wielopokoleniową tradycję, która zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Powierzone zlecenia wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Wyroby z kamienia to prawdziwe dzieła sztuki, dlatego wszystkie prace traktujemy w sposób fachowy i zindywidualizowany.

 

Nasza oferta obejmuje realizację różnego typu usług kamieniarskich. Wykonujemy schody i posadzki z naturalnego kamienia, wykończenia kuchni i łazienek, a także elewacje zewnętrzne. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór wzornictwa oraz pomoc z zakresu aranżacji pomieszczeń. Świadczymy usługi obejmujące przygotowanie projektu, wykonanie poszczególnych elementów konstrukcji, montaż i prace wykończeniowe. Nasze realizacje tworzymy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i projektami, które zrealizowaliśmy na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoką jakość usług kamieniarskich i profesjonalne doradztwo.