Pikiel

Co robimy

Blaty kuchenne

Granit jest jednym z najtrwalszych materiałów używanych do wykonania blatów kuchennych. Nie rysuje się, jest odporny na obtłuczenia jak również na działanie większości środków spożywczych i chemicznych. Bardzo powoli nagrzewa się, można więc bezpośrednio na nim stawiać gorące naczynia.

 

Blaty kamienne są nie tylko praktyczne, ale również niezwykle piękne a bogactwo gatunków kamienia i wzorów pozwala na nieszablonowe projekty. W aranżacjach kuchennych używamy nie tylko granitu, ale również kwarcogranitu oraz konglomeratu.

 

Zastosowanie kamienia w kuchni dodaje jej luksusu, blasku, elegancji i wygody. Prócz blatów kruszywo kładziemy na ścianach, podłogach, barkach. Proponujemy także kamienne zlewy, które doskonale komponują się z innymi elementami kuchni.

 

Blaty kuchenne - kamień, granit, laminam

Blaty kuchenne to rodzaj wyposażenia, które powinno charakteryzować się funkcjonalnością i wytrzymałością. Wykonujemy blaty kamienne i blaty Laminam ze spieków kwarcowych. Nasze projekty łączą w sobie estetykę i solidność wykonania. Blaty wykonywane przez naszą firmę sprawdzą się jako eleganckie wykończenie pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i przestrzeni użytku publicznego. Blaty Laminam wykonywane są z lekkich i wytrzymałych materiałów. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wygodne w utrzymaniu, stanowią idealny element wyposażenia funkcjonalnych pomieszczeń. Sprawdzają się jako element wykończenia, a także jako blaty samonośne. Blaty kamienne to rozwiązanie umożliwiające wygodne użytkowanie pomieszczeń. Kamień jest materiałem praktycznym. Jego główną cechą jest wytrzymałość, która umożliwia bezpieczną i komfortową konserwację powierzchni.

Przykładowe zrealizowane projekty:

laminam Warszawa blaty kuchenne Warszawa blat kuchenny laminam