Pikiel

Co robimy

Blaty granitowe

Granit jest jednym z najtrwalszych materiałów używanych do wykonania blatów. Nie rysuje się, jest odporny na obtłuczenia jak również na działanie większości środków spożywczych i chemicznych. Bardzo powoli nagrzewa się, można więc bezpośrednio na nim stawiać gorące naczynia.

 

 

Blaty granitowe są nie tylko praktyczne, ale również niezwykle piękne a bogactwo wzorów pozwala na nieszablonowe projekty.

 

Zastosowanie granitu dodaje luksusu, blasku, elegancji i wygody. Prócz blatów granit kładziemy na ścianach, podłogach, barkach. Proponujemy także granitowe zlewy, które doskonale komponują się z innymi elementami kuchni.

 

Blaty kamienne granitowe - Granit i marmur

Wykonujemy blaty, których wykonanie i wzornictwo to połączenie funkcjonalności i elegancji. Blaty kamienne sprzyjają zachowaniu czystości, wyglądają stylowo i efektownie. Marmur i granit wykorzystywane do produkcji wyposażenia pomieszczeń to surowce najwyższej jakości. Nasze materiały są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wygodne w utrzymaniu. Niepowtarzalne projekty nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Marmur to synonim luksusu. Jest materiałem wykorzystywanym przy wykończeniach stylowych pomieszczeń. Granitowe blaty są doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie wygodę i tradycyjną elegancję. Jeśli zależy Państwu na wysokim standardzie wyposażenia, stylowej aranżacji przestrzeni i fachowym wykonawstwie, nasze realizacje stanowią odpowiedź na Państwa zapotrzebowanie. Trwałość i jakość świadczonych przez nas usług to zadowolenie naszych klientów.